Drobečková navigace

Úvodní stránka > Fotogalerie > III. ročník MFD > III. ročník "Mezinárodní festival dětí sjednocené Evropy- Osoblažsko"

Příprava

V tomto roce se mezinárodní festival koná již potřetí. Předchozí festivaly se konali v letech 2004 a 2006. V tomto roce se na Vás těšíme v pátek a sobotu 19. a 20. června na hřišti u Obecního úřadu v Dívčím Hradě.

Cílem festivalu je navázání přátelských kontaktů se sousedními zeměmi, poznání jejich kultur, jejich zvyků a způsobů, jakými se mládež baví ve svém volném čase. Sekundárním cílem je přilákat turisty do naší malebné krajiny.

Už dnes Vám můžeme prozradit, že na festivalu vystoupí děti z MŠ Dívčí Hrad, MŠ Hlinka, MŠ Bohušov, ZŠ Osoblaha, ZŠ Město Albrechtice, ZŠ Třemešná ve Slezsku, ZUŠ Město Albrechtice a ZUŠ Krnov. Ze zahraničí nám účast zatím přislíbily děti z Polska.

A na co ostatní se můžete tento rok těšit? Při zahájení festivalu v pátek ve 13:00 hod. Vás čeká opravdová bomba- vystoupení Michaela Jacksona, v sobotu pak vystoupí v 15:00 hod. hudební skupina MAXIM TURBULENC a během celého festivalu bude doprovodný program zajišťovat historická skupina KELTIK z Ostravy. V historickém ležení si budou moci všichni návštěvníci vyzkoušet střelbu z pušky, luku či kuše, právo útrpné nebo si prohlédnou meče, sekyry a jiné dobové zbraně.

Hlavními partnery festivalu jsou KOFOLA a.s.; Moravskoslezský kraj a PRIMA zmrzlina. A partnery festivalu jsou Marius Pedersen a.s.; Obec Slezské Rudoltice; PEGA a.s.; KARAOKE STONES; Obec Třemešná ve Slezsku; Obec Hlinka; Ing. Josef Vendolský; Ing. Ilja Miovský; Ing. Jan Bacho; ASTUR Krnov; Obec Liptaň; Tiskárna RETIS Krnov.  

 

 

 

 

Menu

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.divcihrad.cz

Registrujte se zde

Zpravodaj Finančního arbitra

Zdravodaj Finančního arbitra nová.pdf

AKTUÁLNÍ NABÍDKY ZAMĚSTNÁNÍ

KLIKNI

Vzory smluv ke stažení zdarma

Vzory