V rámci druhé prioritní oblasti „Strategie rozvoje Moravskoslezského kraje 2019 – 2027“ s názvem „Vzdělanější a zaměstnanější kraj“ je uveden bod 2.1 Moderní vzdělávání a kompetence pro život, což nás přivedlo na myšlenku zpřístupnění výuky angličtiny široké veřejnosti současným moderním způsobem tzv. sdílené výuky. Dovolujeme si Vás tedy oslovit s nabídkou uvedení nového projektu „SDÍLENÁ VÝUKA ANGLIČTINY“ pro dospělé občany všech věkových kategorií ve Vaší obci. Věříme, že mnoho z nich tuto možnost z mnoha důvodů ocení. Některá větší města v našem kraji již úspěšně zavedla sdílená cyklokola, která občané hojně využívají za minimální poplatek. Se stejnou filosofií přichází také projekt „SDÍLENÁ VÝUKA ANGLIČTINY“, která by měla být v dnešním globalizovaném světě dostupná skutečně všem.

Cílem projektu je postupně oslovit s touto nabídkou všechny menší obce po celém území republiky, kde je možnost výuky AJ pro dospělou populaci omezená. Tito všichni budou moci využít služby „SDÍLENÉ VÝUKY ANGLIČTINY“ za velice příjemnou cenu a zároveň při vysoké kvalitě výuky, která se opírá o 25leté zkušenosti aktivní výuky angličtiny, 18měsíční praxi ve Velké Británii, profesní certifikáty z angličtiny, aktivní účasti na mezinárodních projektech a v neposlední řadě také 15letou zkušenost s realizací projektů pro rozvoj obcí a regionů (viz REFERENCE).

Projekt „SDÍLENÁ VÝUKA ANGLIČTINY“ využívá videolekce „Domácí učitelka angličtiny“ a má ambice učit a naučit angličtinu od úplných začátků všechny dospělé zájemce včetně seniorů. Samozřejmě ji mohou v případě zájmu využít i mladší občané.  Prezentace je umístěna pod odkazem:  ANGLIČTINA VE VAŠÍ OBCI

Po zhlédnutí stránek zjistíte, že orientace na nich je velice jednoduchá s možností vyzkoušet si blok 10 lekcí na 30 dnů zdarma. Zájemce o angličtinu si tak může důkladně vše vyzkoušet bez jakýchkoliv závazků a poté se rozhodnout, zda mu tato forma studia vyhovuje a zda si objedná další blok následujících 10 lekcí za velmi příznivou cenu 29,– Kč za videolekci. Tato možnost vyzkoušet si 10 video lekcí zdarma je vyhrazena pouze pro občany těch obcí, které budou mít o projekt zájem a umístí odkaz projektu na webové stránky obce.

Celý projekt je plně připraven, první zájemci již u nás studují pečlivě natočené videolekce a materiály a případné dotazy konzultují přímo s lektorkou na pravidelných webinářích, které jsou zdarma.

Rádi bychom tuto možnost nabídli občanům také Vaší obce a požádali Vás tak o spolupráci, která Vás ani Vaši obec nijak nezatíží, naopak rozšíří možnosti Vašich občanů ve vzdělávání se cizího jazyka, a tak případně podpoří prestiž Vaší obce. Jedná se o umístění webového odkazu „SDÍLENÁ VÝUKA ANGLIČTINY“ na stránky Vaší obce. Dále by bylo vhodné, aby se občané Vaší obce o této možnosti dozvěděli, např. oznámením v místním rozhlase či umístěním oznámení u vchodu do knihovny či jiném příhodném místě. Vzhledem k velmi nízké ceně 29,– Kč za lekci, kterou filosofie sdílené služby umožňuje, není žádná finanční participace ze strany obce nutná.

Věříme, že Vaše obec je nakloněna efektivnímu vzdělávání občanů při minimálních nákladech a že využijete tuto možnost zapojit se do projektu „SDÍLENÁ VÝUKA ANGLIČTINY“. Během několika následujících dnů Vás budeme kontaktovat telefonicky, abychom zodpověděli Vaše případné dotazy.

S pozdravem a přáním příjemného dne

Monika a Aleš Hruškovi


AVE Centrum
VÝUKA ANGLIČTINY
Mob.: +420 608 473 190
Web: www.mojeanglictina.eu
E-mail: avecentrum@mojeanglictina.eu

Virtuální prohlídka obce

Celý Dívčí Hrad můžete mít jako na dlani.
Prohlédnout Dívčí Hrad

zde ...

Pro naše děti

Mateřská škola Dívčí Hrad

Archivy