VRBENSKO | Desátý Vrbenský vrch, který pořádá Automotoklub Vrbno v AČR, nabídne bezplatnou kyvadlovou autobusovou dopravu. Mezinárodní akce se uskuteční od pátku 14. do neděle 16. července 2023.

 

Mezinárodní závody do vrchu se opět pojedou na silnici mezi Vrbnem pod Pradědem, rozcestím nad Karlovicemi a Pustou Rudnou (Andělská Hora). Během závodních dnů dojde k úplné uzavírce této státní silnice. Objízdná trasa povede přes Karlovu Studánku a přes Heřmanovice a Holčovice. Pořadatelé mají opět zajištěnou bezplatnou kyvadlovou autobusovou dopravu.

 

„V sobotu 15. a v neděli 16. července bude pendlovat autobus mezi Vrbnem pod Pradědem a Karlovicemi. Z Vrbna vždy každou celou hodinu od 8 do 17 hodin, z Karlovic o půl od 8.30 do 17.30 hodin,“ informoval hlavní pořadatel Martin Pleva z Automotoklubu Vrbno v AČR. Nástupiště budou ve Vrbně na parkovišti u bývalého Dřevokombinát u mateřské školy na Jesenické ulici, vlakovém nádraží a zastávce ATQ u zámečku. V Karlovicích bude nástup na rozcestí, u školky a Slezanu.

 

Letošní Vrbenský vrch opět nabídne nejenom automobilové závody, ale i sobotní kulturní program u vrbenské hasičské zbrojnice. Těšit se můžete na kapely Lucie revival a Legendy se vrací, na závěr pak na diskotéku pod širým nebem s DJ.

 

„Veškeré přípravy jsou v plném proudu. Připravujeme předprodej vstupenek a od 13. června začne přihlašování jezdců na závody do Vrbenského vrchu,“ doplnil Martin Pleva.

 

Jubilejní desátý ročník mezinárodního závodu automobilů do vrchu – Vrbenský vrch zaštítil hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák, podporuje ho Moravskoslezský kraj, Město Vrbno pod Pradědem a mnoho dalších partnerů. Mediálním partnerem akce je regionální zpravodajství STA Bruntálsko.

 

Článek najdete zde – https://stabruntalsko.cz/vrbensky-vrch-nabidne-bezplatnou-kyvadlovou-dopravu/

 

 

Autor: Studio STA – Radek Vráblík

 

Virtuální prohlídka obce

Celý Dívčí Hrad můžete mít jako na dlani.
Prohlédnout Dívčí Hrad

zde ...

Pro naše děti

Mateřská škola Dívčí Hrad

Archivy