FESTIVAL
POD
ZÁMKEM 
2019

V pátek a sobotu 21. a 22. června 2019 se v Dívčím Hradě na hřišti uskutečnil FESTIVAL POD ZÁMKEM 2019. Jednalo se o přehlídku hudebních vystoupení českých a slovenských interpretů a hudebních skupin. Pro děti byl připraven bohatý zábavný program.

V pátek 21. června 2019 zahájili FESTIVAL zdravicemi starosta obce Mgr. Jan Bezděk a předsedkyně Výboru pro sport, kulturu a hasiče Zdeňka Spurná. Pak už patřilo pódium hudební skupině GOOD WORK, která strhla návštěvníky svým svižným vystoupením. A nejen tím – na pódiu bylo v jednu chvíli až 30 zpěvaček a zpěváků.
Ve 21 hod pak vystoupila zpěvačka Anna K. se svou kapelou. A že to bylo strhující vystoupení, o tom snad není pochyb.

V sobotu 22. června 2019 vystoupilo energické DUO VERONA se svými největšími hity, starší generaci svým vystoupením potěšilo DUO JAMAHA a večerní program patřil hudební skupině O5 A RADEČEK. Festival byl tradičně zakončen ohňovou show a mega ohňostrojem v podání skupiny FIRE LOVERS.

Po oba dva dny si pak návštěvníci mohli užít bohatý doprovodný program: mohli si zahrát paintball nebo shlédnout exhibici na workoutových prvcích, shlédnout výrobu osoblažské paličkované krajky, poslechnout si vystoupení žáků ZUŠ Město Albrechtice, projet se na koni nebo se zabavit při dětském doprovodném programu v podání Rytířů a Lapků z Vítkova.

„FESTIVAL POD ZÁMKEM 2019, který se uskutečnil uplynulý víkend, byl přehlídkou hudebních vystoupení hvězd českého a slovenského showbyznysu. Velmi si vážím všech, kteří se do organizace FESTIVALU zapojili a pomáhali nám už od loňského léta celou akci připravovat. Nervy to byly až do posledního vystoupení …. Ale vše se podařilo a věřím, že si návštěvníci FESTIVAL náramně užili. Takže ještě jednou díky Moravskoslezskému kraji a všem dalším sponzorům, děkuji celému Výboru pro sport, kulturu a hasiče v čele se Zdeňkou Spurnou, díky pracovníkům VPP a zaměstnancům obce, zastupitelům obce, dobrovolníkům, stánkařům s občerstvením za jejich výborné občerstvení (Obec Dívčí Hrad, Restaurace Nostalgie, Řeznictví Petr Chytil) a díky všem Vám, kteří jste se FESTIVALU zúčastnili, bavili se a vytvořili tak nezapomenutelnou pozitivní atmosféru FESTIVALU POD ZÁMKEM 2019!“ poděkoval v závěru FESTIVALU starosta obce Mgr. Jan Bezděk.

 

FESTIVAL POD ZÁMKEM 2019 byl financován z rozpočtu Moravskoslezského kraje.

Virtuální prohlídka obce

Celý Dívčí Hrad můžete mít jako na dlani.
Prohlédnout Dívčí Hrad

zde ...

Pro naše děti

Mateřská škola Dívčí Hrad

Archivy